Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Factory Outlet Graphics Card Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobile Gaming Video Card met HD DP-uitgang
| Applicatie: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1500MHz |
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 Grafisch de Kaartgokken Gpu van 4gb 8gb Gddr5
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | amd |
Het Gokken Videokaart GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz van de geheugeninterface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |
Dubbel en Enig Grafisch de Kaartgtx1650 4GB DDR6 HD DP met 128 bits van Ventilatorgeforce
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Grafiekkaarten 192SP
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
De Grafische Kaart 6gb 8gb 12gb NVIDIA Or Brand van RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
Lage het L.P. Grafische Kaart GTX1050 2GB DDR5 van Profiel Dubbele Ventilators GPU met 128 bits
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1124 Mhz |
RTX 3070m 66-67MH-Laptop Grafische Kaart Video8gb GDDR6 niet Lhr met 256 bits
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
RX Grafische Kaart RX470 RX550 RX560 RX570 RX580 RX590 4 gb 8 gb hoge hashrate 30 mh/s hy geheugen
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1290 MHz |
PCWINMAX RTX 3070 Ti 8GB 19000MHz Geheugen Clock Graphics Card PCI-E X16 Interface
| De Interface van de grafiekkaart: | PCI-E X16 |
|---|---|
| Grafiekkaart Boost Clock: | 1875 MHz |
| Grafiekkaartmodel: | RTX-serie |

