Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 466 producten.
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Gaming Grafische Kaarten GDDR3 256 Bit Direct×6 Cooler Fan
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1110 Mhz |
16 Nm Gaming Grafische Kaarten GTX 1060 3GB 5GB GDDR5 192 Bit Ondersteuning HDCP 400W
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
RX 560 4GB 128Bit GDDR5 Gaming Grafische Kaarten 1216MHz OEM ODM
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1216 Mhz |
PCWINMAX RTX 3070m Gaming Graphic Cards 66-67MH Laptop GPU Chip8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
Laptop gaming grafische kaarten RTX 3060 6GB GDDR6 15000MHZ 60W 49mh/S
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
RTX 3070 10GB gaming grafische kaarten Niet LHR GDDR6X 320bit 7680x4320
| Conditie van het artikel: | PCI Express 4.0 16X |
|---|---|
| Snelheid videogeheugen: | 4NS |
| Kernklok (Mhz): | 1 9000 MHz |
PCWINMAX GTX 1660S Graphics Card Gaming GPU GTX 1660 Super 6G
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
Van de de computerkip van GTX1060 3G/6G van de het spelgrafiek van de de kaartgtx1060 Desktop van het de grafiekbureau afzonderlijke de grafiekkaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Originele GTX750Ti 4GB 128Bit GDDR5 grafische kaarten voor nVIDIA Geforce GTX 750 Ti
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Grafische kaarten GTX 1060 6GB 192Bit HD DP 16nm Multi Display Dual Fan Gaming Grafische kaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | NVIDIA |

