Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
Voor Gigabyte GTX 1050 van de het Gokkengrafiek van PC van Ti D5 4G Gpu de Kaartsteun Gtx 1050 de Koelventilator van Ti 4gb GDDR5
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1124 Mhz |
Dual Fan Gaming Graphics Card Voor Desktop, Geforce GTX 1050 Ti Low Profile 4GB DDR5 128BIT
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1124 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 Gaming Graphics Card 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 590 2304SP 8GB GDDR5 256Bit 6pin Desktop GPU Gaming Graphics Card met DP HD DVI-poorten
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 grafische kaart voor gaming - verbeterde koeltechnologie, ontwerp met dubbele ventilator, 8 GB GDDR6-geheugen
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon R7 240 2GB 128-bit DDR5 gaming grafische kaart VGA DVI ATI Single Fan
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 730 / 780MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-Bit HD/DP/DVI 1680MHz Dubbele ventilatoren 1680MHz Gaming grafische kaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | NVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit enkele ventilator DVI HD VGA-uitgang Low Profile Gaming grafische kaart GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB Gaming Graphics Card Video Card GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI Uitgang GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Uitgang PCIe3.0 Originele GPU Gaming Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |

