Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Gaming Graphics Card PCIe 3.0 Originele RX560 ChipsetGPU
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1216 Mhz |
PCWINMAX GT730 2G 4G gaming grafische kaarten DDR3 DDR5 64 Bit 128 Bit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit Gaming Graphic Card HD DisplayPort Interface
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755/1905MHz |
De dubbele Grafische Kaarten GTX1650 4G GDDR6 met 128 bits 192GB/S van het Ventilators Nieuwe Gokken
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
PC GTX760 Gaming Graphic Cards 3GB DDR5 192 Bit 1046MHz HDM1 DVI VGA Interface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046MHZ |
Het Gokken Grafische Kaarten van AMD RX550, 4GB-L.P.rx550 4G Vga Videokaarten met 128 bits met 256 bits
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 128-bits compacte gaming grafische kaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
Geforce RTX2080 8GB Gaming Graphic Cards GDDR6 256Bit Drie fans OEM GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1515 Mhz |
12nm Gaming Grafische Kaarten GTX 1650 4GB DDR6 128Bit HD DP Mini 1380MHZ
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
2560x1600 gaming grafische kaarten R5 230 1GB 2GB DDR3 64bit 860 MHz DVI HD VGA
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 860 Mhz |

