Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 466 producten.
6 GB grafische kaart GTX1660 SUPER NVIDIA Geïntegreerde koelventilatoren ondersteunen OEM
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
Van de de Grafiekkaart van GTX 1660S het Gokken GPU GTX 1660 Super 6G met het Beste die Super 1660 verkopen
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok (Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Gaming GPU Grafische kaart GTX 750TI 4GB 1710 Mhz Core Klok VGA DVI HD
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB 192 Bit HD/DP/DVI Uitgang PCIe 3.0 x16 1660S grafische kaart
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
Niet-LHR grafische kaart RTX 3090 24G Gaming OC PC-videokaart DDR6 384-bits drie ventilatoren
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16, PCI Express 4,0 X46 |
| Videogeheugensnelheid: | 0,4ns |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti Graphics Card 6GB GDDR6 192bit PCIe 3.0 x16 DP HD DVI Port 1500MHz PC VGA Card
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1710 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Grafische Kaart, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit Videokaart PCIe 3.0 x16 1660S Game Kaarten
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
Geforce RTX 3070 Ti 8GB grafische kaart GDDR6X 256 Bit PCIe 4.0 GPU videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1575 MHz / 1830 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Grafische Kaart, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit Videokaart PCIe 3.0 x16 1660S Game Kaarten
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
Grafiekkaart voor gaming pc RTX3060 12gb DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1777MHZ |

