Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti Low Profile Graphics Card 2GB GDDR5 128Bit 640SP DVI HD VGA Gaming GPU Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
16 NM mijnbouw grafische kaarten GTX 1060 6GB 192Bit 120W HD DVI DP
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
Radeon RX 580 8GB grafische kaart 2048SP GDDR5 256 Bit DP HDM1 DVI-uitgang met dubbele ventilator
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256Bit Graphics Card HD DP DVI Output Gaming Desktop Video Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Gaming Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit Dual Fan Desktop Graphics Card met HD DVI DP Port
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Geforce GTX 1050 2GB Low Profile Graphics Card Multi-screen GDDR5 128Bit GPU Video Card voor Desktop PC
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB GDDR4 Single Fan ATX Graphics Card Ondersteuning DirectX 12 DP HD Port VGA Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Originele GTX 960 Video Card 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Multi Port Desktop Gaming Graphics Cards
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX RX 580 8GB grafische kaart 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 1257/1340MHz Gmaing PC Desktop Graphics Card
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX GTX 750 Ti 4GB GDDR5 Multi Display HD VGA DVI Interface 640SP PCI Express 3.0x16 Grafiekkaart
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020/1085MHz |

