Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX B760 LGA1700 DDR4 VGA/HD/DP Uitgang mATX Moederbord Ondersteunt 12e/13e/14e Gen i3 i5 i7 Intel-processors
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
ITX Moederbord H81 LGA1150 Ondersteuning 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Geheugen
| Havens: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
LGA 1700 Socket H610 Moederbord DDR4 Ondersteuning 12e generatie Core Met M.2 Slots
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Moederbord Met M.2 PCIe 4.0 Voor Desktop
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Mini ITX Moederbord H81 LGA1150 Ondersteuning DDR3 Tot 16GB 1600Mhz Geheugen Core i3 i5 i7 4e generatie Xeon E3 V3 Processors
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |

