Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX H510 LGA1200 Moederbord DDR4 Ondersteuning 10e 11e Gen Micro ATX Moederbord
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Max 4GB Desktop Moederbord met E5 Serie CPU Combo Set
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Motherboard Bulk Order, LGA1151 DDR4 with M.2, Ready-to-Ship for Business Desktop & Office PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX A320 M Micro ATX DDR4 Moederbord Ondersteuning AM4 1331 Socket voor Desktop
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 2 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX X79 Moederbord Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Ondersteuning Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 13e en 12e generatie dubbel M.2-moederbord DDR5 B760M B760-moederbord
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Moederbord Ondersteuning 11e 10e Gen
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Applicatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
B75 Mijnbouw Moederbord USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Micro-ATX
| Havens: | PS2, SATA, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | mijnbouw B75 |
| Maximumram capacity: | 16GB |
GTX 1070 8GB 256Bit DDR5 Drie koelventilatoren 10010MHz Dubbele HD DVI Dubbele DisplayPort-ondersteuning HDCP
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Moederbord DDR4 Ondersteuning M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |

