Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX H410 Desktop Mainboard LGA 1200 DDR4 Dual Memory Channel 64GB Capaciteit H410 Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Nieuwe Mini ITX H510 LGA1200 Moederbord Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Moederbord voor Core 8e 9e Generatie CPU's Micro ATX DDR4 Moederbord
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX Moederbord LGA 1151 DDR4, met M.2 & SATA 6Gb/s Ondersteuning 8e 9e Generatie i3 i5 i7 CPU voor Office PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Originele B450M Socket AM4 Moederbord Micro ATX DDR4 B450 Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX aangepast A520 AM4 Micro ATX DDR4 Moederbord A320M voor Desktop
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Desktop Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Vormfactor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64 GB |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Moederbord voor 12e 13e 14e Gen Intel Core i3 i5 i7
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Moederbord Ondersteuning 16 GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Geheugen Originele Placa Mae
| Havens: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |

