Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Socket LGA 1150 B85 vierkanaal DDR3 Slot Micro ATX Desktop Computer Custom PC Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
H81 Moederbord 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Ondersteuning Core Pentium Xeon
| Havens: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
ATX ITX Moederbord H110 H110M Ondersteuning I7 Processor 32GB Socket 1151
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Uitgang mATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Output mATX Moederbord voor R5 3e 2e 1e Gen Prprocessors
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Computer Moederbord Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Hoofdbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 Ondersteuning AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX Moederbord H310 DDR4 LGA1151 Originele H310 chipset hoofdbord voor 8e generatie I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
LGA1151 DDR4 Moederbord H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32 GB Originele H110 Chipset Desktop Moederbord
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |

