Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 466 producten.
PCWINMAX Nieuwe A320 Micro ATX DDR4 OEM ODM Groothandel Moederbord Socket AM4 Gaming Mainboard voor Desktop
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 2 |
| Geheugengroeven: | 2 |
X99 Gaming Moederbord RAM CPU Kit Xeon X99 DDR4 Geheugen 8gb Xeon E E5 2620
| Poorten: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 64GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 Dual M.2 Gaming Moederbord DDR5 Micro ATX Moederbord Voor PC Dekstop
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
Contactdoos 2 van AM4 A320 het Gokkenmotherboard van Geheugengroeven
| Geheugentype: | DDR4 |
|---|---|
| Vormfactor: | Micro-ATX |
| SATA-Havens: | 2 |
FCC van Ce Mijnwerkers Videokaart Gtx 1070 8gb Liefhebber 256bit 8192MB Geheugencapaciteit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 Plus Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B450 Plus Socket AM4 Gaming Moederbord Micro ATX DDR4 M.2 B450 Chipset Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
X99 Gokkenmotherboard Desktop DDR3 DDR4 128GB LGA1155 1600MHz 1333MHz
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
Crypto Mining GPU RTX 3070 8GB GDDR6 256BIT 1110mhz 130W Laptop grafische kaart RTX
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Videogeheugensnelheid: | 0,4ns |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Low Profile VGA kaart voor Computer PC
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |

