Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Video Card Originele PCI Express 2.0x16 GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Haven: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |
Gaming Plaats Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Geheugen Interface
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2622 MHz |
ATX H110 ITX Moederbord Socket LGA1151 2x1.35V Dual Channel DDR4 32G Gaming Moederbord
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Originele gaming moederbord voor 4e 5e generatie CPU
| Havens: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Moederbord LGA1200 Socket B560 Chipset Ondersteunt 11e en 10e Generatie Intel Processors
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
PCWINMAX B85 Custom PC Moederbord Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0, pci-e 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
De gloednieuwe Motherboard Tomahawk Max For Gaming Desktop ATX B450 van AMD B450
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H510-VH Plus Moederbord DDR4 3200MHz HD DP VGA-poorten H510 Chipset LGA 1200 voor 10e en 11e generatie Series Processors
| havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| chipset manufacturer: | Intel |
PCWINMAX Gaming A520 AM4 Micro ATX-moederbord - 3e generatie AMD Ryzen 3000, M.2-moederbord
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |

