Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX HM55 DDR3 Computer Moederbord PGA988 Desktop Computer Micro ATX Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Moederbord AM5 DDR5 Moederbord voor Ry 9000/8000/7000 Series Processors
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Nieuwe B760 LGA1700 DDR4/DDR5 mATX Dual M.2 PCIe 4.0 Moederbord Ondersteuning 12e 13e 14e i3 i5 i7
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Brand New B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Groothandel HM55 DDR3 Micro ATX PGA 988 OEM ODM Originele HM55 Chipset Desktop Moederbord
| Havens: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 Micro ATX Moederbord LGA 1155 Ondersteuning 2e/3e Gen i3 i5 i7 DDR3 OEM ODM Originele B75 Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 10e/11e generatie Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Output Mainboard
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |
PCWINMAX HM77 DDR3 OEM Micro ATX Socket PGA 989 Originele moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
Intel Desktop-moederbord H410 DDR4 LGA 1200 dubbel geheugenkanaal 32 GB capaciteit
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |

