Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
Intel Desktop Moederbord B85 Socket 1150 2 * DDR3 MAX Naar 16 GB 1333 1600 Geheugen
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Originele chipset Ondersteuning 8e 9e generatie CPU PCI-E x 16 Slot Mini PC Moederbord
| Havens: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
PCWINMAX Nieuw H510 LGA1200 Mini ITX Moederbord Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Industrial Mainboard
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX Nieuwe B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Moederbord Ondersteunt 12e/13e/14e Gen Intel Processors
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Brand New B450 Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Gmaing Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
Intel H61 Moederbord Originele Chips VGA PS2 ATX DDR3 16GB LGA1155
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX HM77 Moederbord Kit met DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Moederbord Combo
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX LGA 1155 Combo H61 Moederbord + i5 3470 Quad Core CPU + 16GB DDR3 RAM + Fan Kit
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, in 5 dagen na betaling wordt verschee |
|---|---|
| Cpu-Type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B450 AM4 Dual Channel DDR4 Micro ATX HD DP VGA Uitgang PCIe 3.0 SATA 6Gb/s Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B560-Pro LGA 1200 DDR4 64GB mATX M.2 Originele B560 chipset hoofdbord voor 10e 11e generatie processors
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |

