Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 voor AM2 AM2+ AM3 ATX Dual Channel DDR3 Computer Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Computer Desktop Module Geheugen Ondersteuning OEM ODM
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR5 16 GB RAM |
| Frequentie: | 4800 MHz 5600 MHz |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 LGA 1200 mATX M.2 Originele H510 chipset hoofdbord
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |
PCWINMAX H610 DDR4 Moederbord LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Moederbord Ondersteuning 12e 13e 14e CPU
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Ports Desktop Micro ATX Moederbord Ondersteuning 11e 10e Gen
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 LGA 1700 Socket mATX Moederbord voor 12e 13e 14e Gen Intel Core i3 i5 i7
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Kanaal DDR3 Ram Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Moederbord Ondersteuning 11e 10e Gen
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |
PCWINMAX H310 Chipset MicroATX Moederbord Ondersteunt 9e en 8e Generatie Intel Core Processors met HD VGA Uitgang
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
X79 Intel PC-moederbord LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Dual Channel DDR3 voor Xeon E5
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 128GB |

