Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 10e/11e generatie Micro-ATX DDR4 Single M.2 Originele H510 chipset hoofdbord
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX New A780 Desktop Motherboard Socket AM3 Micro ATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Mainboard for Office
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX G31 Set Moederbord LGA775 met Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2 GB RAM x 2 Desktop Moederbord Combo
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
PCWINMAX G41 Set Moederbord LGA775 met Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4 GB RAM Desktop Moederbord Kit
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
PCWINMAX B450M Plus Socket AM4 Moederbord Micro ATX DDR4 M.2 HD VGA Uitgang B450 Chipset Hoofdbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B560 Motherboard Intel LGA1200 for 10th 11th Generation I3 I5 I7 I9 Processors Dual Channel 64GB DDR4 for Desktop
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Applicatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, with M.2 for 8th/9th Gen CPU Bulk Order for Desktop Business PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
V3 / V4 LGA 2011 Motherboard X99 Geheugen Cpu Kit Combination E5 2678
| Havens: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Intel |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
AMD A320 AM4 moederbord DDR4-socket compatibel met geheugentype
| Geheugentype: | DDR4 |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | DVI, VGA, PCI Express X16, Vertoningshaven, M.2, USB 3,0, HD |
| SATA-Havens: | 2 |
Motherboard van PCWINMAX A320 - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA-Motherboard
| Contactdoostype: | AM4 |
|---|---|
| Geheugengroeven: | 2 |
| SATA-Havens: | 2 |

