Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Computer Gaming Motherboard Ondersteuning DDR4 64 GB RAM Capaciteit NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
LGA 1151 B250 Gaming Moederbord DDR4 32GB Dual Ram Kanalen
| havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| chipset: | mijnbouw b250 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16GB |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Gaming GPU, Low Profile Design for 1080P Gaming in Small Form Factor Desktop
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Staat van het artikel: | PCI Express 4.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1042/1470MHz |
Gaming Intel Moederbord X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Moederbord DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Gaming Moederbord Ondersteunt 12e/13e/14e Generatie Processors
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B450M AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 chipset moederbord voor desktop
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
12 Nanometer GPU GTX 1660 Ti SUPER 6GB 192 Bit 1530MHz 2001MHz
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1710 MHz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 met dubbele ventilator
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bits Ondersteuning DirectX 12 Dual Fan DVI DP HD Output Originele GTX1060 Desktop GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Ondersteuning 11th/10th Gen I3 I5 I7 CPU Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Industrial Mainboard
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |

