Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Socket LGA 1700 Ondersteuning 12e 13e generatie Processors Dual M.2 WiFi Gaming Motherboard
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Nieuwe B650M AM5 Micro ATX VGA HD DP Wi-Fi Ports M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Dual Channel DDR5 Micro ATX Gaming Motherboard Ondersteuning R7 R8 R9 Processors
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI-uitgang Originele grafische kaart Voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Uitgang Low Profile Desktop Graphic Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
Moederbord Intel B85 Gaming Moederbord LGA 1150 Ondersteuning Usb3.0 en DDR3 Ram PC
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-e 3,0, HD |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB Low Profile PCIe x16 64Bit HD VGA DVI-poorten Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 625 MHz |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Moederbord
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H81 Gaming Moederbord Dual Channel DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Moederbord Ondersteuning 4e Gen
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |

