Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Geforce GTX 750 4GB GDDR5 128Bit 1020MHz Gaming Desktop GTX750 Grafiekkaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti Low Profile Graphics Card 4GB GDDR5 128bit PCI Express 3.0 Ondersteuning tot 4K videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1124 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 580 Graphics Card 2048SP 16GB GDDR5 256Bit PC Gaming HD DP DVI Ports Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB GDDR5 Graphics Card voor gaming PC Video Card 2304SP 256-Bit PCIe 3.0 x16 6pin Desktop GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Nieuwe Radeon RX 580 White Edition 16GB 2048SP GDDR5 256Bit Dual Fan Desktop Graphics Card met HD DVI DP Port GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 580 White Edition 16GB 2048SP GDDR5 256Bit PCIe 3.0 Graphics Card met HD DVI DP-uitgang
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
RX 6400 4 gb GDDR6 Mini Fan Mijnbouw Grafische Kaart 2177 Mhz 64 bit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | MXM |
| Kernklok (Mhz): | 2177Mhz |
PCWINMAX gaming-videokaart AMD LP RX550 DDR5 grafische kaart 4 GB 128-bits DVI HD
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |
Grafische de Kaartrtx 3060ti 8GB Dubbele Ventilators 12Pin 220W HDM1/DP van PCWINMAX RTX voor Desktop
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1410 MHz |
8 nanometer RTX 3060ti 8 GB grafische kaart voor mijnbouw, niet LHR 15000 MHz
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1320 MHz |

