Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX GT610 2GB DDR3 Graphics Card Ondersteuning High Definition Multimedia Interface GT610 voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB Graphics Card 128Bit 1250MHZ GDDR5 PCI Express 2.0 Voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB VGA-kaart GDDR5 128-bit HD VGA DVI PCIe 3.0 x 16 Graphics Card voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Dual Fans VR Ready HD DisplayPort DVI Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | NVIDIA |
PCWINMAX GTX 1060 6GB GDDR5 Dual Fan Desktop PC Graphics Card HD DVI DP Output Video Card Ondersteuning OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Nieuwe Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Originele VGA HD DVI Uitgang Desktop Graphic Card voor het spelen
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Gaming Desktop Graphics Card met VGA DVI HD-uitgang
| Sollicitatie: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX RX 580 Graphics Card 8GB GDDR5 2048 SP PCIe 3.0 Dual Fan DirectX 12 256-Bit HD/DP/DVI Outputs Video Card Voor gaming pc en streaming
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| chipset manufacturer: | AMD |
De Grafiekkaart 8GB GDDR6 Radeon met 128 bits RX 5500 van PCWINMAX RX5500XT XT-Gokken Videokaart voor Desktop
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 van de Computerpc van 4GB GDDR5 ITX van de het Gokken de Videografiek Kaart GPU met 128 bits
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |

