Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX Radeon RX 580 Grafische Kaarten 2048SP 8 GB GDDR5 256 Bit Radeon Videokaart voor Desktop Computer Gaming Gpu
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX RTX2060 Mining Graphics Cards 6GB 192 Bit GDDR6 Dual Fan 8 Pin Voor pc
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT Graphics Card 8GB GDDR6 128bit HD 2XDP PCI Express 4.0X8 Dual Fan
| De Reeks van de grafiekkaart: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| De Kernklok van de grafiekkaart: | 1845 Mhz |
| Geheugenklok (Mhz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Grafische kaart met dubbele ventilator DP DVI HD
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Type koeler: | Ventilator |
PCWINMAX GT 1030 2 GB GDDR5 ATX grafische kaart 64 bit enkele ventilator HD DVI desktop videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX GT 210 512 MB 64bit GDDR3 grafische kaart Low Prof Fan desktop videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GT 705 2GB 64Bit GDDR3 Low Profile Single Fan VGA DVI HD Port GPU Graphics Card voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Port Multi Display PCIe3.0 * 16 Originele GPU Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti Grafische kaart 4GB DDR5 128 Bit Dubbele Fans 650MHz 1800MHz Frequentie 1050Ti Desktop GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1124 MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Ondersteuning DirectX 12 DVI/HD Single Fan Low Profile GT1030 Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |

