Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 466 producten.
PCWINMAX GTX 1660 Ti 6GB GPU Graphics Card 192 Bit 1530MHz 2001MHz HD DP DVI 14Gbps Geheugen
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1500 Mhz |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Computer Grafiekkaarten Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 MHz |
PCWINMAX Original Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Graphic Cards Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 MHz |
8nm mijnbouw grafische kaart GTX 3060 12gb 14000MHz dubbele ventilatoren voor werkstation
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX GT 710 Geforce Graphics Card 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz Single Fan Low Profile GPU Voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
GTX 1660 SUPER Mijnbouw Grafische Kaart Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1710 MHz |
GTX 1060 gaming-videokaart 3 * DP-poorten 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB-Grafiekkaart, 1408 Output GPU van CUDA Cores GDDR6 DisplayPort/HD/DVI
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok (Mhz): | 1785 Mhz |
PCWINMAX OEM Graphics Card GTX1050 4GB DDR5 128bit Dual Fans PCI Express 3.0 X16 1366/1468MHz Videokaart
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1290MHz |
PCWINMAX GTX 750 Ti Grafische kaart 4GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP HD VGA DVI-poort Enkele ventilator GPU Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |

