Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 466 producten.
De Grafiekkaart VGA PCI Express van Ti van RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 3,0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | amd |
PCWINMAX GT 610 1GB Gaming GPU Graphics Card 64Bit GT610 Chipset Geforce DDR3
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| uitgaven: | VGA |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1650 128-Bit HDMI DP DVI 4GB GDRR6 Uitvoer Ondersteuning DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 960 4GB DDR5 Gaming GPU Graphic Card DP DVI HD PCI Express 3.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1178 / 1241MHz |
Van het Profielvga van 2GB 4GB LAGE de Grafiekkaart GT730 710 210 705 610 630 1g 2g 4g
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
RX 550 2G / 4G Multi Screen Graphics Card Dual 1183Mhz AMD RX500-serie
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |
De Grafiekkaarten Gpu GT 2Gb DirectX 12 Originele PCWINMAX van GTX 1050TI 4GB GTX
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1124 Mhz |
GTX 1650 Nvidia Graphics Card 4GB GDRR6 geheugen en DirectX 12 compatibiliteit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX RADEON RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 BIT PCIE 4.0 X16 Grafische kaart Dual Fan 1080p 1440p AAA Gaming Video Card
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB grafische kaarten GDDR6 Video grafische kaart voor gaming PC Mini Small Form Factor SSF Slim Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |

