Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ gaming graphic cards ] bij elkaar passen 465 producten.
PCWINMAX GeForce GT 710 Gaming Grafische kaarten 1GB 2GB 64 BIT GDDR3 902 MHz
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan Gaming Graphics Card GPU met DVI HD VGA Low Profile Output
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB Gaming Graphics Card Video Card GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI Uitgang GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
GTX 1060 3GB 5GB 6GB Geheugen Gaming Grafische Kaarten 192bit 400W Fan 6pin
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2 GB DDR5 128 bit volledige grootte GK108 VGA + HD + DVI-interface Dual Fan Gaming grafische kaarten
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
AMD Radeon RX6600M Gaming Grafische Kaart GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2250MHz |
De Kaart van PCWINMAX Ddr5 4gb VGA, Gtx750ti-Gokken Grafische Kaarten
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1020/1085MHz |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Gaming Grafische Kaarten 3*8 Pin 384 Bit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1695 MHz |
PCWINMAX Originele GTX750 4GB 128Bit GDDR5 Gaming Graphic Cards Geforce GTX 750 Voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 Graphics Card Dual Fan Gaming Graphics Cards Voor pc
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755/1905MHz |

