Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Moederbord voor 12e 13e 14e Gen Intel Core i3 i5 i7
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Moederbord Ondersteuning Ry 3000/4000G/5000 Serie CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stabiel Platform voor Gaming PC OEM Groothandel
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsslots: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 voor AM2 AM2+ AM3 ATX Dual Channel DDR3 Computer Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Uitgang PCIe 4.0 Moederbord Ondersteuning 10e 11e Gen i3 i5 i7 Processors
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipsetfabrikant: | Informatie |
PCWINMAX H510 Pro LGA1200 Micro ATX DDR4 3200MHz M.2 Slot Originele H510 chipset moederbord voor 10e 11e generatie CPU's
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Moederbord LGA1200 Socket B560 Chipset Ondersteunt 11e en 10e Generatie Intel Processors
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
Geïntegreerd moederbord H61 Socket 1155 Intel H61 moederbord DDR4 DDR3
| Voorwaarde van de post: | Nieuw |
|---|---|
| Pakket: | - Jawel. |
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
G31 Gaming Moederbord LAG 775 771 DDR2 4GB Ram Ondersteuning 1333MHz
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
X79 Intel PC-moederbord LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Dual Channel DDR3 voor Xeon E5
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 128GB |
Intel Desktop-moederbord H110 H110m LGA1151 DDR4 I5 I7-processor 2133 mhz 2400 mhz
| Poorten: | Pci-e 3,0, PCI Express X1, PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |

