Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
B250 Mijnbouw Moederbord BTC 12*1X PC1-E16X LGA 1151 DDR4 SATA3.0 Ondersteuning
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Chipset: | mijnbouw b250 |
| Maximumram capacity: | 16GB |
Beroep Moederbord H510 H610 Moederbord DDR4 8 gb Ram Voor Desktop H510
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX H510 LGA1200 Moederbord DDR4 Ondersteuning 10e 11e Gen Micro ATX Moederbord
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Moederbord Industrieel Compact Moederbord
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Vormfactor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64 GB |
PCWINMAX H510-VH Plus Moederbord DDR4 3200MHz HD DP VGA-poorten H510 Chipset LGA 1200 voor 10e en 11e generatie Series Processors
| havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| chipset manufacturer: | Intel |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Computer Gaming Motherboard Ondersteuning DDR4 64 GB RAM Capaciteit NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
PCWINMAX H510 Chipset LGA1200 VGA+HD Output Micro ATX Mainboard Support Core 10th & 11th Gen Dual DDR4 Memory Channel
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
B75 Mijnbouw Moederbord USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Micro-ATX
| Havens: | PS2, SATA, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | mijnbouw B75 |
| Maximumram capacity: | 16GB |
PCWINMAX X79 Moederbord Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Ondersteuning Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
Hoogwaardige AI GPU-server Supermicro H100 SXM5 2x Xeon 8462Y 5120GB DDR5 8x NV H100/H200 8x ConnectX-7 400 GBPS
| Levertijd: | 3 tot 8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

