Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX ECC DDR3 4GB Desktop RAM Geheugen 1333mhz 1600mhz PC3-12800 PC3-10600
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR3 |
| Functie: | ECC |
H310 ITX Moederbord Ram Capaciteit 32GB 3333MHZ 2 DDR4 DIMM
| Havens: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Geheugenbank: | 2 DDR4-DIMM's |
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
ITX Moederbord H81 LGA1150 Ondersteuning 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Geheugen
| Havens: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
AMD A320 AM4 moederbord DDR4-socket compatibel met geheugentype
| Geheugentype: | DDR4 |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | DVI, VGA, PCI Express X16, Vertoningshaven, M.2, USB 3,0, HD |
| SATA-Havens: | 2 |
Motherboard van PCWINMAX A320 - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA-Motherboard
| Contactdoostype: | AM4 |
|---|---|
| Geheugengroeven: | 2 |
| SATA-Havens: | 2 |
Contactdoos 2 van AM4 A320 het Gokkenmotherboard van Geheugengroeven
| Geheugentype: | DDR4 |
|---|---|
| Vormfactor: | Micro-ATX |
| SATA-Havens: | 2 |
PCWINMAX A320 M Micro ATX DDR4 Moederbord Ondersteuning AM4 1331 Socket voor Desktop
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 2 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 Plus Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H610 Mini ITX LGA 1700 Industrial Motherboard DDR4 Ondersteunt 12e generatie Core Processors
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Vormfactor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64GB |
LGA 1700 Socket H610 Moederbord DDR4 Ondersteuning 12e generatie Core Met M.2 Slots
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |

