Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX H65 Industrial Mainboard DDR3 Mini ITX HM65 Chipset Moederbord LGA 988
| Havens: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Originele gaming moederbord voor 4e 5e generatie CPU
| Havens: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Computer Desktop Module Geheugen Ondersteuning OEM ODM
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR5 16 GB RAM |
| Frequentie: | 4800 MHz 5600 MHz |
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 Ondersteuning AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory OEM ODM Ondersteuning 100% Volledige compatibiliteit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR5 16 GB RAM |
| Frequentie: | 5600 MHz |
PCWINMAX G41 LGA775 moederbord en 4GB 2666MHz DDR3 RAM E5 CPU Combo
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
PCWINMAX aangepast A520 AM4 Micro ATX DDR4 Moederbord A320M voor Desktop
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Nieuwe B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Moederbord Ondersteunt 12e/13e/14e Gen Intel Processors
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H610 DDR4 Moederbord LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Moederbord Ondersteuning 12e 13e 14e CPU
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Desktop Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Vormfactor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64 GB |

