Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
X99 Gaming Moederbord RAM CPU Kit Xeon X99 DDR4 Geheugen 8gb Xeon E E5 2620
| Poorten: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 64GB |
X79 Express Chipset Gaming Moederbord Kit Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Havens: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Intel |
| Maximumram capacity: | 64GB |
RoHS FCC Laptop RAM Geheugen DDR3 2gb 4gb 8gb 1600mhz 1333mhz PC3L-12800
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR3 |
| Frequentie: | 1600 MHz 1333 MHz |
Laptop Notebook RAM DDR4 8G 2400MHZ SODIMM 1.2V Spanning
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR4 8gb 2400mhz |
| Frequentie: | 2400MHZ |
OEM ODM Laptop RAM-geheugen DDR4 16GB 2400MHZ 2666MHZ 3200MHZ
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR4 16GB RAM |
| Frequentie: | 2400MHZ 2666MHZ 3200MHZ |
Notebook RAM DDR3 Ondersteuning OEM 2 gb 4 gb 8 gb 1066 MHZ 1333 MHZ 1600 MHZ Geheugen
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR3 |
| Frequentie: | 1600 MHz 1333 MHz |
ETT Originele Chips Laptop RAM Geheugen DDR3 2 GB 4 GB 8 GB 1066 MHZ 1333 MHZ 1600 MHZ
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR3 16GB RAM |
| Frequentie: | 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ |
PC Desktop Moederbord LGA 2011 X79 Ondersteuning 4 * DDR3 Ram Gaming Board 64GB
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
OEM ODM Laptop RAM DDR2 667MHZ 800MHZ 2GB DIMM Niet ECC-geheugen
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR2 RAM |
| Frequentie: | 667MHZ 800MHZ |
DDR2 DDR3 DDR4 Laptop RAM-geheugen 1333MHZ 1600MHZ 2400MHZ 2666MHZ
| Toepassing: | Laptop |
|---|---|
| Type: | DDR4 |
| Frequentie: | 2400/2666MHZ |

