Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
Intel X58 Moederbord 16GB LGA 1366 DDR3 Geïntegreerd Ondersteunt DDR3 1333 1066 800 Geheugen
| Poorten: | PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
Computer 16GB Intel X58 Chipset Moederbord LGA 1366 Geïntegreerd
| Poorten: | PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
Intel G41 Xeon Moederbord 2x1.5V DDR3 en DDR2 Ram DIMM 8GB
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-e 3,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
GTX 1070 8GB 256Bit DDR5 Drie koelventilatoren 10010MHz Dubbele HD DVI Dubbele DisplayPort-ondersteuning HDCP
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
B450M-A B450 Desktop Intel PC Moederbord DDR4 DIMM 32GB Dual Channel Voor ASUS
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32GB |
| Toepassing: | Desktop |
ASUS H110M Intel pc-moederbord DDR4 USB2.0 Micro-ATX 32G Ondersteuning 6 7 8 9gen 1151 CPU
| Poorten: | SATA |
|---|---|
| Maximale ramcapaciteit: | 32GB |
| Toepassing: | Desktop |
nVIDIA Gaming GPU GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
De gloednieuwe Motherboard Tomahawk Max For Gaming Desktop ATX B450 van AMD B450
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Moederbord DDR4 Ondersteuning M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Originele B450M Socket AM4 Moederbord Micro ATX DDR4 B450 Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |

