Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX B450M AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 chipset moederbord voor desktop
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Moederbord Met M.2 PCIe 4.0 Voor Desktop
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B450 Plus Socket AM4 Gaming Moederbord Micro ATX DDR4 M.2 B450 Chipset Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B450M AM4 MicroATX DDR4 M.2 B450 Chipset VGA HD DP Moederbord Voor Desktop
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 mATX Moederbord voor 12e 13e 14e Gen Intel Core i3 i5 i7
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Mini ITX Moederbord H81 LGA1150 Ondersteuning DDR3 Tot 16GB 1600Mhz Geheugen Core i3 i5 i7 4e generatie Xeon E3 V3 Processors
| Poorten: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
| Sollicitatie: | Server/werkstation |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Moederbord DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Gaming Moederbord Ondersteunt 12e/13e/14e Generatie Processors
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX H610 Dubbelkanaals DDR4 Moederbord Ondersteuning 12e, 13e en 14e Generatie i3 i5 i7 i9 Processor SATA 6Gb/s M.2 Slots mATX LGA1700 Moederbord
| Haven: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |

