Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
G31 Intel pc-moederbord Socket 775 1333 MHz DDR2-geheugen tot 4 GB
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
Socket H61 LGA 1155 Intel PC-moederbord DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, in 5 dagen na betaling wordt verschee |
|---|---|
| Cpu-Type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX A320 A320M Micro ATX-moederbord - AMD AM4-socket, DDR4, M.2-moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Vertoningshaven, M.2, USB 3,0, pci-e 3,0, PCI Express |
|---|---|
| Chipset: | voor AMD |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H61 Intel PC-moederbord Socket LGA1155 DDR4 DDR3
| Puntvoorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| pakket: | - Ja, dat klopt. |
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
PCWINMAX B450M Plus Socket AM4 Moederbord Micro ATX DDR4 M.2 HD VGA Uitgang B450 Chipset Hoofdbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Socket DDR5 Met Single M.2 Slots Micro ATX PCIe 4.0 Gaming Moederbord
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Brand New B450 Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Gmaing Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Origineel G41 LGA775 Moederbord + 4GB DDR3 RAM + E5 CPU + Fan Moederbord Combo
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX Nieuwe OEM H610 Moederbord LGA1700 Ondersteunt 14e/13e/12e Generatie Intel Core Processors MATX
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX H610 Moederbord met DDR4 16GB 3200MHz RAM Kit Originele LGA1700 ATX Moederbord RAM Combo voor Desktop Gaming PC
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |

