Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Gaming PC Moederbord Met DDR3 M.2 USB 3.0 Port
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, USB 2,0, PS2, USB 2,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, in 5 dagen na betaling wordt verschee |
|---|---|
| CPU-type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Dual Channel DDR4 32GB LGA 1151 Micro ATX Gaming Moederbord voor Desktop
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX LGA1155 Moederbord H61 Micro ATX DDR3 Moederbord voor 2e 3e generatie Core i7 i5 i3
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX HM55 PGA988 Micro ATX DDR3 Desktop Moederbord Ondersteuning 8 GB Geheugen i3 i5 i7 Moederbord
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA1155 Micro ATX Moederbord Ondersteuning 3e/2e Generatie Core i3/i5/i7 CPU DDR3 Dual Channel SATA 3.0 USB 3.0 Stabiel OEM Moederbord voor Zakelijke/Kantoor PC
| Poorten: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Nieuwe H410 LGA 1200 DDR4 Dual Memory Channel 64GB Capaciteit H410 Chipset Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Poorten: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bits Ondersteuning DirectX 12 Dual Fan DVI DP HD Output Originele GTX1060 Desktop GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
CE FCC ITX Moederbord Intel H510 Chipset LGA 1200 64GB Capaciteit Mini ITX DDR4
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64GB |
Intel Desktop Moederbord B85 Socket 1150 2 * DDR3 MAX Naar 16 GB 1333 1600 Geheugen
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 16 GB |
| Toepassing: | Desktop |

