Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC moederbord ondersteunt Intel en ontwerplogo
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Verzonden binnen 5 dagen na betaling |
|---|---|
| CPU-type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B75M2-Plus LGA 1155 Gaming Desktop Micro ATX Moederbord DDR3 Ondersteuning I3 I5 I7 B75
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B85 LGA 1150 Desktop Computer Moederbord 4 X DDR3 1600/1333/1066 MHZ Met M.2 Slot
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-e 3,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Gaming GPU met dubbele ventilator
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Werkstation, laptop, desktop |
| Core Clock (MHz): | 1410 MHz |
Intel HM77 Moederbord PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX A780+ Gaming Moederbord DDR3 Dual Channel Mainboard voor LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Series Processors
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX HM77 Moederbord Kit met DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Moederbord Combo
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Desktop Gaming Moederbord DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Chipset Hoofdbord voor Desktop
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Type CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Originele H510 Chipset Micro ATX Moederbord Ondersteuning 10e 11e generatie Processors
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Haven: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |

