Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
PCWINMAX Nieuwe HM55 PGA 988 Intel PC Moederbord Ondersteuning Eerste Gen I3 I5 I7 HM55 Dual Memory Channel DDR3 OEM Mainboard
| Havens: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX H410 Desktop Mainboard LGA 1200 DDR4 Dual Memory Channel 64GB Capaciteit H410 Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX Nieuwe H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Moederbord voor 2e/3e Gen I3 I5 I7 Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Poorten: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Verzonden binnen 5 dagen na betaling |
|---|---|
| CPU -type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Nieuwe Mini ITX H510 LGA1200 Moederbord Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Moederbord voor Core 8e 9e Generatie CPU's Micro ATX DDR4 Moederbord
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Factory Outlet G31 MATX Moederbord Originele G31 Chipset LGA775 DDR2 Max 4GB Desktop Moederbord voor Core 2 Duo/Pentium CPU's
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX Moederbord LGA 1151 DDR4, met M.2 & SATA 6Gb/s Ondersteuning 8e 9e Generatie i3 i5 i7 CPU voor Office PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX H110 LGA1151 Micro ATX Desktop Moederbord, DDR4 Dual Channel Ondersteuning 6e 7e Generatie i3 i5 i7 CPU, voor Kantoor & Gaming PC, OEM Groothandel
| Poorten: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |
PCWINMAX H81 Chipset LGA1150 Micro ATX Moederbord Ondersteunt 4e Generatie CPU i3/i5/i7 DDR3 1333/1600MHz Dual Channel Max 16GB Stabiel OEM Moederbord voor Kantoor/Zakelijke PC
| Poorten: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Custom PC Moederbord Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0, pci-e 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |

