Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Computer Moederbord Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Hoofdbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Moederbord H310 DDR4 LGA1151 Originele H310 chipset hoofdbord voor 8e generatie I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Desktop Moederbord DDR4 LGA 1151 Micro ATX H110 Moederbord voor 6e 7e Gen i3 i5 i7
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX HM65 Moederbord LGA988 DDR3 Mini ITX Desktop Mainboard voor 2e 3e Gen i3 i5 i7 Series Processors
| Havens: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32 GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
PCWINMAX H81 Moederbord Dual Channel DDR3 M.2 SATA PCIe Slot Ondersteuning i3 i5 Processor mATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H410 Chipset LGA 1200 Micro-ATX Moederbord DDR4 Ondersteunt 10e 11e Generatie Core i3/i5/i7, voor Zakelijke Desktop & Kantoor PC, Bulkbestelling
| Poorten: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32 GB Originele H110 Chipset Desktop Moederbord
| Poorten: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |
PCWINMAX Nieuwe H110A Socket 1151 GDDR4 Max 64GB Micro ATX Originele H110 Chipset Desktop Moederbord Ondersteunt 6/7/8/9 Gen Processors
| Poorten: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU -type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| maximale RAM-capaciteit: | 32GB |
Gaming-pc Moederbord H310 LGA1151 Socket H310 Chipset 8e generatie I3 I5 I7 Socket 1151
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |

