Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
ROHS Goedgekeurde GPU RTX 3060M 49mh/S 60W met 6gb-Laptop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
Geforce GT 705 GT710 GT 730 VGA-kaart 1GB Desktop 64bit Geheugenbus PCI Express 2.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
Gtx 650 750 760 960 Video de Kaartengddr5 Dvi Vga 192BIT GTX760 van 2g 4g 6g Gddr4
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |
FCC van Ce Mijnwerkers Videokaart Gtx 1070 8gb Liefhebber 256bit 8192MB Geheugencapaciteit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8GB GDDR6 128 Bit met HD DisplayPort Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1500MHz |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit gaming GPU, Low Profile Design voor 1080P gaming in Small Form Factor Desktop
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 4.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1042/1470MHz |
iNVIDIA VGA-kaart GT 630 Externe USB 2 Gb DDR3 128-bit geheugenbus
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
GT630 2G DDR3 256Bit HD DVI PCI-E VGA-kaart 902MHz met dubbele ventilatoren
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
Mijnbouw GPU-kaart Rx 470 4GB 256bit DDR5 120W Geheugenbandbreedte 211GB/S
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Low Profile VGA kaart voor Computer PC
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |

