Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
PCWINMAX Originele GeForce GT 710 2GB GDDR3 64-bits Low Profile GPU, Single Fan Graphics Card voor Multi Display & Desktop PC, OEM ODM Groothandel
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Staat van het artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX GTX 1050 Graphics Card 2GB GDDR5 128Bit Low Profile Dual Fan PCI-E 3.0 HD DP DVI-poorten voor Desktop PC
| Sollicitatie: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1290MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Low Profile Graphics Card Ondersteuning OEM ODM
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB Grafische Kaarten Dual Fan GDRR6 192Bit PCIE 3.0X16 Computer Gaming Gpu met HD/DP/DVI Poorten
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB GDDR5 256Bit PC Gaming Video Card HD DP DVI PCI Express 3.0 voor Desktop Computer GPU
| Sollicitatie: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| chipset manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Original GT 210 1GB GDDR3 64bit Low Profile Video Card HD VGA DVI Output Desktop Graphics Card Support OEM Groothandel
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Core Clock (MHz): | 1 GB |
PCWINMAX Geforce GT730 2GB DDR3 128Bit HD/HD/VGA Poorten Low Profile Desktop Grafische Kaart op Voorraad
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX gokken GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 HD/DP met 128 bits PCIe 4 de Dubbele Kaart van de Ventilatorsgrafiek voor PC-Gokken
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Originele 2GB GDDR3 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Uitgang Graphics Card Ondersteuning OEM
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Nieuwe Radeon RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Gaming Video Card met HD/DP/DVI-poorten voor Desktop Computer
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |

