Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit met dubbele ventilatoren HD DP DVI-poorten GPU Ray Tracing videokaart voor gaming pc
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Applicatie: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1777MHZ |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super Dual Fans 8GB GDDR6 256 Bit HD DP DVI Poorten GPU Ray Tracing Videokaart voor Gaming PC Ondersteuning OEM ODM
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
Het Gokken Videokaart GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz van de geheugeninterface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |
Vga van het L.P.gt210 Gt610 Gt710 Gt730 Gt740 Gt1030 Gtx1050ti Gtx1650 Rx550 LAGE Profiel kaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
GTX NVIDIA Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Graphics Video Card voor gaming
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1227/1468MHz |
GTX 1060 gaming-videokaart 3 * DP-poorten 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Ondersteuning DirectX 11 Single Fan PCI Express 1.1 x16 GPU Entry Level GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
AMD Radeon R7 350 2GB Multi Display Videokaart DDR5 128bit DVI HD VGA
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4G 128Bit GDDR5 Graphicis Card Video kaart voor computerspelletjes GPU PCI Express x16 3.0DirectX 12
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1175/1275MHz |
Gaming Videokaart GPU GTX750TI 2GB 128Bit GDDR5 Koelventilator voor desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1020MHz |

