Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 Grafisch de Kaartgokken Gpu van 4gb 8gb Gddr5
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | amd |
De Grafiekkaart VGA PCI Express van Ti van RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 3,0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | amd |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Output Graphics Card Voor Desktop
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1183Mhz |
PCWINMAX Low Profile GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit Nieuwe PCIe 4.0 HD DP Uitgang Graphics Card voor PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Computer Grafiekkaarten Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 610 2G DDR3 Low Profile Graphics Card HD/VGA/DVI Ports Entry Level GPU for PC SFF HTPC
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
12nm Gaming Grafische Kaarten GTX 1650 4GB DDR6 128Bit HD DP Mini 1380MHZ
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
Laptop gaming grafische kaarten RTX 3060 6GB GDDR6 15000MHZ 60W 49mh/S
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
AMD Radeon RX6600M 8GB 128bit mijnbouw grafische kaart GDDR6 2900 Mhz
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2900 Mhz |
AMD HD7700-serie grafische kaart met meerdere schermen 2 GB GDDR5 128-bits 6 poorten
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 800MHz |

