Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 632 producten.
PCWINMAX Dual Fan Geforce RTX 2060 Graphics Card 12GB 192BIT GDDR6 PCIe 3.0 Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Type koeler: | Ventilator |
PCWINMAX Radeon RX 5500 Graphics Card 8GB DDR6 128 Bit Video Card
| De Reeks van de grafiekkaart: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| De Kernklok van de grafiekkaart: | 1845 Mhz |
| Geheugenklok (Mhz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Gaming Graphics Card PCIe 3.0 Originele RX560 ChipsetGPU
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1216 Mhz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2 GB DDR5 128 bit volledige grootte GK108 VGA + HD + DVI-interface Dual Fan Gaming grafische kaarten
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Ondersteuning DirectX 12 DVI/HD Single Fan Low Profile GT1030 Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA-poorten Low Profile Graphics Card
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 2GB DDR3 64 Bit GK108 384SP VGA HD DVI Uitgang Low Profile Graphics Card Brand nieuw
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
PCWINMAX Nieuwe Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Originele VGA HD DVI Uitgang Desktop Graphic Card voor het spelen
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Nieuwe Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Desktop Grafische Kaart met VGA DVI HD Uitgang
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX RADEON RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 BIT PCIE 4.0 X16 Grafische kaart Dual Fan 1080p 1440p AAA Gaming Video Card
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755/1905MHz |

