Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 632 producten.
GPU voor mijnbouw RTX A4000 Nvidia grafische kaart 6GB 12GB Gaming Gddr3
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1110 Mhz |
Grafische computerkaarten GTX1050 2GB DDR5 128bit dubbele ventilatoren PCI Express 3.0 X16
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1290MHz |
Grafische de Kaartrtx 3060ti 8GB Dubbele Ventilators 12Pin 220W HDM1/DP van PCWINMAX RTX voor Desktop
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1410 MHz |
GTX 1660 SUPER Mijnbouw Grafische Kaart Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1710 MHz |
8 nanometer RTX 3060ti 8 GB grafische kaart voor mijnbouw, niet LHR 15000 MHz
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1320 MHz |
12nm NVIDIA grafische kaart RTX2060 Super 8GB 256bit I O-interface HD DVI DP
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1777MHZ |
Lage het L.P. Grafische Kaart GTX1050 2GB DDR5 van Profiel Dubbele Ventilators GPU met 128 bits
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1124 Mhz |
Van de het Gokken8gb MSI Grafiek van RTX 3060ti GeForce RTX 3060Ti 8G de Kaarten van de Kaartpc 3060 Gpu
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1320 MHz |
De Grafiekkaart 8GB GDDR6 Radeon met 128 bits RX 5500 van PCWINMAX RX5500XT XT-Gokken Videokaart voor Desktop
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 grafische kaart voor gaming - verbeterde koeltechnologie, ontwerp met dubbele ventilator, 8 GB GDDR6-geheugen
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1755MHz |

