Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 632 producten.
PCWINMAX Geforce GT 705 Videokaart 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Output Low Profile Grafische Kaart voor OEM Bulk Groothandel
| Toepassing: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA, HD, DVI |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB grafische kaart 2304sp GDDR5 256Bit Pci Express 3.0 met HD/DP/DVI-poorten Dubbele ventilator videokaarten
| Applicatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | AMD |
R5 230 1GB DDR3 64bit Vga grafische kaart voor pc AMD ATI Radeon
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 860 Mhz |
AMD Radeon RX6600M Gaming Grafische Kaart GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2250MHz |
GT 1030 2 GB DDR5 grafische kaart met meerdere beeldschermen 64-bits 1227 MHz 1468 MHz
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1227/1468MHz |
8nm mijnbouw grafische kaart GTX 3060 12gb 14000MHz dubbele ventilatoren voor werkstation
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1777MHZ |
De Videokaart van GTX 1050TI 4g Ddr5, de Grafiekkaart van GTX 1050ti voor Machine
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1124 MHz |
De Grafische Kaart 6gb 8gb 12gb NVIDIA Or Brand van RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
RTX 3070 3060Ti 3060 3050 de Grafiekkaart PCI Express 4,0 16X-DP HD van DDR6 8G 12G
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594MHz |
512MB 64bit GDDR3 GT 210 Graphics Card Video Card Low Profile Single Fan VGA Interface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| uitgaven: | VGA |

