Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX Nieuwe GeForce RTX 3050 Graphics Card 6GB GDDR6 96Bit HD DP Output PCIe 4.0 Low Profile voor PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Original Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Graphic Cards Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB grafische kaarten GDDR6 Video grafische kaart voor gaming PC Mini Small Form Factor SSF Slim Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU met HD/DP/DVI-poorten
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | AMD |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU met HD/DP/DVI-poorten
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | AMD |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU met HD/DP/DVI-poorten
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | AMD |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Grafiekkaarten 192SP
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
CUDA Core 2304 PC Grafische Kaart 12nm RTX 2060 6GB DDR6 Bandbreedte 336.0 Gb/S
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, laptop, desktop |
| Kernklok (Mhz): | 1777MHZ |
GTX1050 2GB DDR5 MXM Grafische Kaart GP107 5400MHz 128 Bit
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
RTX 3070m 66-67MH-Laptop Grafische Kaart Video8gb GDDR6 niet Lhr met 256 bits
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |

