Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Uitgang Ondersteuning DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Output Graphics Card Voor Desktop PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Desktop Graphics Card Gaming GPU met HD DP DVI Output Ondersteuning OEM ODM
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1183Mhz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Low Profile Graphics Card voor Computer PC 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Gaming Desktop Graphics Card met VGA DVI HD-uitgang
| Sollicitatie: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Nieuwe GeForce RTX 3060 OEM ODM Factory Outlet Groothandel 12 GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 Dual Fan Graphics Card met HD/DP-uitgang
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1777MHZ |
PCWINMAX Geforce GT 705 Videokaart 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Output Low Profile Grafische Kaart voor OEM Bulk Groothandel
| Toepassing: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA, HD, DVI |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB grafische kaart 2304sp GDDR5 256Bit Pci Express 3.0 met HD/DP/DVI-poorten Dubbele ventilator videokaarten
| Applicatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Artikelconditie: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | AMD |
R5 230 1GB DDR3 64bit Vga grafische kaart voor pc AMD ATI Radeon
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 860 Mhz |
AMD Radeon RX6600M Gaming Grafische Kaart GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2250MHz |

