Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
AMD HD7700-serie grafische kaart met meerdere schermen 2 GB GDDR5 128-bits 6 poorten
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 800MHz |
GT 640 1G 2G 128bit Mijnbouw Grafische Kaart ATX Voeding Voor Desktop PC
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
GPU GTX grafische kaart NVIDIA GTX 1080 8 gb GDDR6 1710 Mhz koeler type ventilator
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX OEM RTX 3060 Ti Graphics Card LHR 8GB GDDR6 256 Bit Dual Fan
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1410 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 Low Profile GPU Nieuwe 6GB GDDR6 96Bit PCIe 4.0 HD DP Output Graphics Card voor PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA Uitgang Low Profile Video Graphics Card Ondersteuning OEM ODM Groothandel
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
PCWINMAX GEFORCE GT 1030 4GB GDDR4 64-Bit Videokaart GPU PCIe 3.0 DirectX 12 DVI HD SFF Low Profile GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Factory Outlet Graphics Card Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobile Gaming Video Card met HD DP-uitgang
| Applicatie: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1500MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bits Gaming Graphics Card, voor 1440P/2K High FPS Gaming & eSports, PCIe 4.0
| Staat van het artikel: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bureaublad |
| Core Clock (MHz): | 1755/1905MHz |
PCI Express 2.0 X16 mijnbouw grafische kaart GTX 760 2GB 3GB 192bit DirectX 12
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |

