Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8GB - Dubbele de Computer Videokaart met 128 bits van PC van het Ventilatorgokken met HD DisplayPort
| De Reeks van de grafiekkaart: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| De Kernklok van de grafiekkaart: | 1845 Mhz |
| Geheugenklok (Mhz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Ondersteuning DirectX 11 Single Fan GPU Video Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GTX 750Ti Graphics Card 2GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP Video Card HD DVI VGA Low Progile GPU voor gaming
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
256 bit geheugen interface Radeon RX 580 16 GB DDR5 grafische kaart met DP HD DVI-uitgang
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 3GB/6GB Optioneel GDDR5 160bit Gaming Graphics Card HD DP DVI Uitgang Originele Video Graphics Card Ondersteuning OEM ODM
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Radeon HD6450 2GB Low Profile PCIe x16 64Bit Video Card Ondersteuning HD DVI VGA Ports GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 625 MHz |
PCWINMAX RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256Bit HD DP DVI Uitgang PCIE 3.0 Dual Fan Computer Video Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Graphics Card HD+HD+DP Ports Low Profile Video Card voor pc
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI-uitgang Originele grafische kaart Voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Uitgang Low Profile Desktop Graphic Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |

