Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256-bit Gaming Grafische Kaart, Dual Fan Ray Tracing GPU voor 1440P Gaming PC, Groothandel
| Staat van het artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Werkstation, laptop, bureaublad |
| Core Clock (MHz): | 1777MHz |
PCWINMAX Originele GeForce GT 610 2GB DDR3 64-bit Low Profile Grafische Kaart VGA Uitgang Geen PCIe Voeding Vereist Multi-Monitor voor Zakelijke Desktop & Kantoor PC OEM/ODM Bulk
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
Radeon RX 470 4GB 128-bit videokaart met meerdere schermen 6-pins 1216MHz
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX Low Profile GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit grafische kaart, voor SFF Workstation, Light AI & Content Creation, OEM/ODM ondersteuning
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Staat van het artikel: | PCI Express 4.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GTX 1060 3GB 5GB 6GB 192bit Gaming 1556 / 1797MHz
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-Bit HD/DP/DVI 1680MHz Dubbele ventilatoren 1680MHz Gaming grafische kaart
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Chipset fabrikant: | nvidia |
PCWINMAX Nieuwe GTX 1650M Grafische Kaart 4GB GDDR5 128Bit PCI-E 3.0 HD DP Uitgang GPU voor Groothandel Aangepast
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Core Clock (MHz): | 1605MHz |
| Koeler type: | Fan |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4 GB 128-bits GDDR5 mobiele GPU - 4 GB VRAM, GDDR5-geheugen voor rigs en desktops
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Kernklok (Mhz): | 1605MHz |
| Koeler Type: | Ventilator |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Originele GPU Graphics Card
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1410 MHz |
Gaming GeForce GT 1030 4GB DDR4 64-bit HD DVI Output Ondersteuning DirectX 12 Low Profile GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |

