Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 609 producten.
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Video Card Originele PCI Express 2.0x16 GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
OEM GT 710 2GB 64-bit GDDR3 videokaart, laag vermogen en geen externe stroom vereist, perfect voor zakelijke desktop en upgrade van legacy-pc's, bulk orderondersteuning
| Applicatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Staat van het artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
Computer GPU gtx 1650 4gb OC met 128 bits met het gokken super kaart van 4g DDR5 DDR6
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX Originele GT 705 2GB GDDR3 64-bit Low Profile Grafische Kaart VGA+DVI+HD Drievoudige Poort voor Kantoor Thuis Desktop PC OEM/ODM Groothandel
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8GB GDDR6 128 Bit met HD Display Port Video Card
| Sollicitatie: | Bureaublad |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1500MHz |
GTX750TI GTX760 GTX950 GTX960 2GB 4GB GTX 1050TI GTX 1060 3GB 5GB 6GB DDR5 Videoplaats
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1290~1734mhz |
Gaming GPU GT 610 GT 640 2GB 128Bit Nvidia Chipset Geforce DDR3
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
12 Nanometer GPU GTX 1660 Ti SUPER 6GB 192 Bit 1530MHz 2001MHz
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1710 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Voor pc-gaming Met HD-scherm DVI-poort Dual fans GPU
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Werkstation, Laptop, Desktop |
| Kernklok ((Mhz)): | 1777MHZ |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 met dubbele ventilator
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |

