Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Gaming Moederbord Core I3 Core I5 Core I7
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
CE FCC Moederbord PC H410 Placa Madre LGA 1200 2*DDR4 Voeding ATX 32 GB
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX H55M-D3N Desktop Socket 1156 Moederbord 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz
| Havens: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
X99 Moederbord Intel PC Moederbord 4 DDR3 DIMM F8 64GB LGA 2011
| Poorten: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 64GB |
HM55 Gaming Moederbord Intel I3 Koelventilator Dubbele CPU PGA988
| Poorten: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximale ramcapaciteit: | 8GB |
H81 Moederbord 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Ondersteuning Core Pentium Xeon
| Havens: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
HM55 Intel pc-moederbord I3 I5 I7 HM55 PGA 989 dubbel geheugenkanaal
| Poorten: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximale ramcapaciteit: | 8GB |
Intel Desktop-moederbord H410 DDR4 LGA 1200 dubbel geheugenkanaal 32 GB capaciteit
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
Intel HM77 Moederbord PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
Intel HM76 Laptop Gaming Moederbord Ondersteunt 4 SATA PGA 989 Micro-ATX
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |

